Dealer BMW Premium Arena Dobroń  | telefon 799 604 100 | dojazd

Tydzień Otwarty w BMW Premium Arena Dobroń (6-11.06)

Premium Arena - JESZCZE BLIŻEJ.

Nadszedł moment, na który czekali wszyscy posiadacze BMW oraz entuzjaści motoryzacji w regionie. W dniach 6-11 czerwca 2022 otwieramy dla Państwa BMW Premium Arena w Dobroniu. Wszystkie terminy na jazdy testowe w tych dniach są już zarezerwowane - zapraszamy do uzupełnienia formularza poniżej w celu umówienia się na inny termin. Nasz Doradca oddzwoni, by potwierdzić dostępność danego modelu.

Poza jadami testowymi zapraszamy na indywidualną prezentacją obiektu, w tym także strefy serwisowej, która na co dzień nie będzie dostępna dla Klientów. Dla uczestników przygotowaliśmy prezenty z kolekcji BMW Lifestyle oraz pyszny poczęstunek.

UMÓW JAZDĘ TESTOWĄ.

Brak wolnych slotów w dniach 6-11 czerwca. Doradca oddzwoni, by ustalić dostępność wybranego modelu w innym terminie.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź. Szczegóły na premiumarena.pl/info

Dobroń, niewielka miejscowość między Pabianicami i Łaskiem, wraz z otwarciem zyska m.in. najnowocześniejszy Serwis Blacharsko-Lakierniczy w woj. łódzkim oraz salon z najnowszymi modelami marki BMW. W nowym obiekcie dokonacie Państwo także napraw mechanicznych i wykonacie przegląd, a ofertę wzbogacą sprawdzone samochody używane z certyfikatem BMW Premium Selection.

Wygodny dojazd trasami S-8 i S-14 z takich miejscowości jak Zduńska Wola, Bełchatów, Łódź, Wieluń czy Sieradz sprawia, że zakup i obsługa BMW w pełnym zakresie staną się jeszcze wygodniejsze.

WSTĘP WOLNY.

Wszystkie terminy jazd testowych zostały już zarezerwowane.

 

 6-11 czerwca 2022 (pon. - sob.)

 

 10:00-18:00 (do 15:00 w sobotę)

 

 Salon BMW Premium Arena Dobroń

 

Dołącz do wydarzenia