Dealer BMW Premium Arena Dobroń  | telefon 799 604 100 | dojazd

O firmie

BMW Premium Arena Dobroń - wszystko, czego potrzebuje Twoje BMW pod jednym dachem.

BMW od lat wyznacza nowe standardy, nie tylko w zakresie projektowania samochodów, ale również obsługi Klientów. W Dobroniu koło Pabianic stworzyliśmy niepowtarzalny świat BMW, w którym zaopiekujemy się Państwa samochodami w pełnym zakresie usług. Znajdziecie tu Państwo salon samochodów nowych i używanych, serwis mechaniczny, części i akcesoria oraz najnowocześniejszy serwis blacharsko-lakierniczy w woj. łódzkim. #JeszczeBliżej

Grupa Bednarek - 30 lat tradycji.

Obiekt BMW Premium Arena w Dobroniu należy do Grupy Dealerskiej Bednarek, która związana jest z branżą motoryzacyjną od 1992 roku. Obecnie, mając 30-letnie doświadczenie w branży, jesteśmy dumni, że możemy oferować produkty i usługi autoryzowane przez uznane marki, takie jak: BMW, MINI, ŠKODA, SEAT, Volkswagen Samochody Osobowe oraz Volkswagen Samochody Użytkowe.

Poza BMW w Dobroniu, salony i autoryzowane stacje serwisowe Grupy Bednarek zlokalizowane są także pod następującymi adresami:

• BMW, MINI - Łódź, ul. Rokicińska 190, www.lodz.premiumarena.pl
• BMW - Kalisz, ul. Wrocławska 50a, www.kalisz.premiumarena.pl

• BMW - Łódź, al. Włókniarzy 48, www.lodz.premiumarena.pl
• ŠKODA - Dobroń, ul. Wrocławska 18, www skoda-dobron.pl
• ŠKODA, SEAT, VW - Łódź, ul. Szczecińska 36/38A, www.bednarek.com.pl

Mając świadomość jak trudno dziś o pełne zadowolenie i zaufanie Klientów, przykładamy szczególną wagę do kompetencji naszych pracowników oraz do profesjonalizmu i najwyższej jakości świadczonych usług. Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na pełne zaangażowanie oraz otwartość na każdą troskę i potrzebę. Dokładamy wszelkich starań, aby marki Bednarek i Premium Arena były zawsze kojarzone z rzetelnością, pasją oraz profesjonalizmem.

Serdecznie zapraszamy!