Dealer BMW Premium Arena Dobroń  | telefon 799 604 100 | dojazd

Części i akcesoria

Oryginalne części i akcesoria BMW to gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment produktów idealnie dopasowanych do posiadanego samochodu.

Dostarczamy części zarówno do Klientów indywidualnych, jak i do niezależnych warsztatów samochodowych. Zapraszamy do kontaktu - z przyjemnością przygotujemy niezobowiązującą, darmową wycenę. Prosimy o przygotowanie numer VIN pojazdu lub numeru części - w znacznym stopniu przyspieszy to proces wyceny.

ZAPYTAJ DORADCĘ

Znalezienie odpowiednich podzespołów wymiennych do BMW wymaga doświadczenia i wiedzy. Nasi Doradcy pomogą dobrać odpowiednie, oryginalne części, które zapewnią długą i bezproblemową eksploatację.

Zaopatrujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i niezależne warsztaty naprawiające BMW i MINI. Zapraszamy do współpracy w ramach programu "Partnerstwo z jakością".


Podając numer VIN pojazdu macie Państwo pewność, że części i akcesoria z naszej oferty przeznaczone są dokładnie do tego samochodu. W asortymencie posiadamy wysokiej jakości części w dobrych cenach, a także akcesoria i gadżety BMW dla fanów marki.

Zapraszamy do kontaktu

Rafał Dębkowski
Doradca ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów
Łukasz Czajkowski
Kierownik Działu Części i Akcesoriów