Dealer BMW Premium Arena Dobroń  | telefon 799 604 100 | dojazd

Samochody BMW dostępne od ręki

 

Samochody marki BMW od zawsze cieszą się niezwykła popularnością, ze względu na jakość swojego wykonania i radość z jazdy, którą gwarantują. Ma to swoje minusy, ze względu na czas oczekiwania na swój wymarzony model. Jednak w BMW Premium Arena Dobroń posiadamy flotę samochodów, dostępnych od ręki w różnych konfiguracjach oraz metodach finansowania. 

Już teraz poznaj charakterystykę naszych BMW dostępnych od ręki, wybierz swój model i skontaktuj się z nami

 

BMW Serii 3

Dynamiczny sedan o eleganckim designie i doskonałych osiągach, znany ze swojej sportowej jazdy i wysokiej jakości wykonania.

 

SPRAWDŹ OFERTĘ

 

BMW Serii 5

 

Luksusowa limuzyna, łącząca wyrafinowany styl z zaawansowanymi technologiami, zapewniająca komfortową podróż na długich trasach.

 

SPRAWDŹ OFERTĘ

BMW X3

 

Dynamiczny SUV, łączący elegancję z wydajnością i innowacyjnymi technologiami, zapewniający komfortową i ekscytującą jazdę.

 

SPRAWDŹ OFERTĘ

BMW X5

 

Dynamiczny SUV łączący luksus, wydajność i funkcjonalność, znany ze swojego imponującego designu i zaawansowanych technologii.

 

SPRAWDŹ OFERTĘ

JESTEŚ ZAINTERESOWANY INNYM MODELEM? ZOSTAW SWOJE DANE A SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź. Szczegóły na premiumarena.pl/info