Dealer BMW Premium Arena Dobroń  | telefon 799 604 100 | dojazd

Nowe BMW serii 5

Innowacyjne rozwiązania - ta sama radość z jazdy.

 

Prezentacja nowego samochodu BMW serii 5 było jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń motoryzacyjnych tego roku. Nowy model oprócz odważnej stylistyki, charakteryzuje się również zastosowaniem nowoczesnych systemów cyfrowych, nie tylko wspomagających kierowcę, lecz także uprzyjemniające podróż pasażerom.

Każdy z wprowadzonych silników spalinowych, będzie wspomagany jednostką elektryczną w systemie mild hybrid. Oznacza to zmniejszenie poziomu spalania paliwa oraz poprawienie dynamiki jazdy. 

BMW serii 5 jest już dostępne do konfiguracji i składania zamówień na swój model. Produkcja rusza w lipcu, a pierwsze samochody pojawią się w salonach w październiku tego roku. Dodatkowo, nowa seria 5 jest dostępna w atrakcyjnym finansowaniu  Comfort Lease, z miesięczną ratą od 2000 zł netto. 

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z pełnymi możliwościami najnowszego samochodu bawarskiego producenta oraz korzystną metodą jego finansowania. 

 

 

Odkryj BMW serii 5 podczas spotkania z naszym Doradcą

Oddzwonimy, by umówić się z Państwem i omówić szczegóły zamówienia

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź. Szczegóły na premiumarena.pl/info