Dealer BMW Premium Arena Dobroń  | telefon 799 604 100 | dojazd

Bądź na bieżąco

Premium Arena - JESZCZE BLIŻEJ.

Już w czerwcu 2022 roku otwieramy dla Państwa nowy oddział BMW Premium Arena w Dobroniu. Ta niewielka miejscowość między Pabianicami i Łaskiem zyska m.in. najnowocześniejszy Serwis Blacharsko-Lakierniczy w woj. łódzkim oraz salon z najnowszymi modelami marki BMW. W nowym obiekcie dokonacie Państwo także napraw mechanicznych i wykonacie przegląd, a ofertę wzbogacą sprawdzone samochody używane z certyfikatem BMW Premium Selection.

Wygodny dojazd trasami S-8 i S-14 z takich miejscowości jak Zduńska Wola, Bełchatów, Wieluń czy Sieradz sprawia, że zakup i obsługa BMW w pełnym zakresie staną się jeszcze wygodniejsze.

Zachęcamy do uzupełnienia poniższego formularza - poinformujemy Państwa w pierwszej kolejności o planowanym otwarciu nowego obiektu. Z góry dziękujemy za zaufanie!

 

CHCĘ BYĆ NA BIEŻĄCO

WEŹ UDZIAŁ W OTWARCIU.

Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo ważna, dlatego deklarujemy obchodzić się z podanymi informacjami zgodnie z przepisami prawa, zachowując ich poufność.

Informujemy, że wyrażając niniejsze zgody ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację na adres e-mail: rodo@bednarek.com.pl. Jednocześnie informujemy, że do momentu wycofania zgody przetwarzanie danych będzie zgodne z prawem.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w: Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź („Administrator”). [ROZWIŃ]