Dealer BMW Premium Arena Dobroń  | telefon 799 604 100 | dojazd

Aplikacja My BMW - najważniejsze funkcje i instrukcja

Twoje BMW i telefon mówią tym samym językiem.

Połącz się ze swoim BMW za pomocą smartfonu. Zyskaj szybki dostęp do statusu pojazdu i jego najważniejszych funkcji gdziekolwiek jesteś. Nowa aplikacja My BMW jest następcą bardzo popularnej BMW Connected App i oferuje jeszcze bardziej przyjazny interfejs, nowocześniejszy wygląd i intuicyjną obsługę.

Najważniejsze funkcje aplikacji My BMW:

Sprawdzanie stanu pojazdu - ile paliwa jest w baku? Czy drzwi są zamknięte? Jaki jest stan licznika? Wszystko to sprawdzisz z dowolnego miejsca.

Zdalny dostęp do pojazdu - zamknij lub otwórz swoje BMW z poziomu aplikacji lub przewietrz je otwierając szyby jeszcze przed podróżą w upalny dzień.

Planowanie trasy - zaplanuj w domu trasę kolejnej podróży i prześlij ją zdalnie do systemu nawigacji swojego BMW, by zaoszczędzić czas.

Wygodne serwisowanie - aplikacja przypomni o kolejnym przeglądzie oraz umożliwi wygodne umówienie wizyty kilkoma kliknięciami.

Jazda elektryczna i zbieranie punktów - jako kierowca wybranego modelu hybrydowego plug-in BMW możesz zbierać punkty za każdy kilometr przejechany tylko elektrycznie. Punkty wymieniaj na nagrody - np. bezpłatne ładowanie w BMW Charging. 

Bezpieczeństwo przez całą dobę - aplikacja umożliwia obserwowanie samochodu za pomocą systemu kamer 360 z każdej perspektywy. 

Bądź na bieżąco - dowiedz się więcej o innowacjach i aktualnych ofertach ze świata BMW.

Jak zainstalować aplikację My BMW?

Nie wiesz jak zacząć? Obejrzyj ten krótki film, z którego dowiesz się jak zainstalować i połączyć swoje BMW z aplikacją My BMW.*
_____

* Film w języku angielskim. Aplikacja My BMW jest kompatybilna ze wszystkimi samochodami BMW od roku modelowego 2014. Warunkiem korzystania jest posiadanie usług ConnectedDrive i odpowiedniego smartfona. Dostępność i zakres funkcji aplikacji My BMW zależy od rynku.

POBIERZ APLIKACJĘ NA SWÓJ SMARTFON Z OFICJALNYCH ŹRÓDEŁ: