Dealer BMW Premium Arena Dobroń  | telefon 799 604 100 | dojazd

VR Experience (1-16 lipca). Zrób krok w przyszłość.

Wirtualna rzeczywistość BMW.

Otaczający nas świat jeszcze nigdy nie rozwijał się tak szybko. Jednym z najbardziej spektakularnych odkryć nowoczesnej technologii jest VR (Virtual Reality). W dniach 1-16 lipca 2022 roku macie Państwo wyjątkową okazję doświadczyć tej technologii na żywo w salonie BMW Premium Arena w Dobroniu.

Gogle VR umożliwiają cyfrową projekcję w zakresie 360 stopni, która realizowana jest bezpośrednio przed oczami użytkownika. W naszym salonie będziecie Państwo mieli szansę zobaczyć i wejść w interakcję ze wszystkimi modelami BMW. Profesjonalny program graficzny wiernie odwzoruje Państwa wymarzoną konfigurację i przeniesie na spotkanie z wirtualnym odpowiednikiem samochodu. Później z przyjemnością porozmawiamy przy aromatycznej kawie o materializacji tych marzeń i jeździe testowej.

Zapraszamy na spotkanie z technologią przyszłości. Prosimy o uzupełnienie prostego formularza poniżej - oddzwonimy, by ustalić model oraz termin spotkania:

UMÓW SPOTKANIE.

Oddzwonimy, by ustalić dogodny termin i godzinę.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź. Szczegóły na premiumarena.pl/info

Nowo otwarty salon BMW Premium Arena mieści się w Dobroniu (woj. łódzkie) między Pabianicami i Łaskiem. W naszym nowym obiekcie do Państwa dyspozycji są m.in. najnowocześniejszy Serwis Blacharsko-Lakierniczy w regionie oraz salon z nowymi modelami marki BMW. Zadbamy tu także o Państwa BMW i MINI w zakresie napraw mechanicznych i przeglądów. Ofertę dopełniają sprawdzone samochody używane z certyfikatem BMW Premium Selection.

Zapraszamy do kontaktu

Michał Komorowski
Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Nowych
Arkadiusz Similak
Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Nowych
Konrad Bal
Asystent Działu Sprzedaży
Arkadiusz Sztajdel
Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Nowych