Dealer BMW Premium Arena Dobroń  | telefon 799 604 100 | dojazd

VR Experience (1-16 lipca). Zrób krok w przyszłość.

Wirtualna rzeczywistość BMW.

Otaczający nas świat jeszcze nigdy nie rozwijał się tak szybko. Jednym z najbardziej spektakularnych odkryć nowoczesnej technologii jest VR (Virtual Reality). W dniach 1-16 lipca 2022 roku macie Państwo wyjątkową okazję doświadczyć tej technologii na żywo w salonie BMW Premium Arena w Dobroniu.

Gogle VR umożliwiają cyfrową projekcję w zakresie 360 stopni, która realizowana jest bezpośrednio przed oczami użytkownika. W naszym salonie będziecie Państwo mieli szansę zobaczyć i wejść w interakcję ze wszystkimi modelami BMW. Profesjonalny program graficzny wiernie odwzoruje Państwa wymarzoną konfigurację i przeniesie na spotkanie z wirtualnym odpowiednikiem samochodu. Później z przyjemnością porozmawiamy przy aromatycznej kawie o materializacji tych marzeń i jeździe testowej.

Zapraszamy na spotkanie z technologią przyszłości. Prosimy o uzupełnienie prostego formularza poniżej - oddzwonimy, by ustalić model oraz termin spotkania:

UMÓW SPOTKANIE.

Oddzwonimy, by ustalić dogodny termin i godzinę.

Administratorem danych osobowych jest Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Łodzi, ul. Rokicińska 190, 92-412 Łódź. Szczegóły na premiumarena.pl/info

Nowo otwarty salon BMW Premium Arena mieści się w Dobroniu (woj. łódzkie) między Pabianicami i Łaskiem. W naszym nowym obiekcie do Państwa dyspozycji są m.in. najnowocześniejszy Serwis Blacharsko-Lakierniczy w regionie oraz salon z nowymi modelami marki BMW. Zadbamy tu także o Państwa BMW i MINI w zakresie napraw mechanicznych i przeglądów. Ofertę dopełniają sprawdzone samochody używane z certyfikatem BMW Premium Selection.

Zapraszamy do kontaktu

Arkadiusz Similak
Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Nowych
Konrad Bal
Asystent Działu Sprzedaży
Arkadiusz Sztajdel
Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Nowych