Dealer BMW Premium Arena Dobroń  | telefon 799 604 100 | dojazd

O firmie

BMW Premium Arena Dobroń - najnowocześniejszy Serwis Blacharsko-Lakierniczy w woj. łódzkim. I nie tylko!

BMW od lat wyznacza nowe standardy, nie tylko w zakresie projektowania samochodów, ale również obsługi Klientów. W Dobroniu koło Pabianic tworzymy niepowtarzalny świat BMW, w którym zaopiekujemy się Państwa samochodami w pełnym zakresie usług. Poza Serwisem napraw pokolizyjnych znajdą się tu Serwis mechaniczny oraz Salon samochodów (nowych i używanych).

PLANOWANE OTWARCIE: MAJ 2022.

Grupa Bednarek - 30 lat tradycji.

Obiekt BMW Premium Arena w Dobroniu należy do Grupy Dealerskiej Bednarek, która związana jest z branżą motoryzacyjną od 1992 roku. Obecnie, mając 30-letnie doświadczenie w branży, jesteśmy dumni, że możemy oferować produkty i usługi autoryzowane przez uznane marki, takie jak: BMW, MINI, ŠKODA, SEAT, Volkswagen Samochody Osobowe oraz Volkswagen Samochody Użytkowe.

Salony i autoryzowane stacje serwisowe Grupy Bednarek zlokalizowane są także pod następującymi adresami:

• BMW, MINI - Łódź, ul. Rokicińska 190, www.lodz.premiumarena.pl
• BMW - Kalisz, ul. Wrocławska 50a, www.kalisz.premiumarena.pl

• BMW - Łódź, al. Włókniarzy 48, www.lodz.premiumarena.pl
• ŠKODA - Dobroń, ul. Wrocławska 18, www skoda-dobron.pl
• ŠKODA, SEAT, VW - Łódź, ul. Szczecińska 36/38A, www.bednarek.com.pl

Mając świadomość jak trudno dziś o pełne zadowolenie i zaufanie Klientów, przykładamy szczególną wagę do kompetencji naszych pracowników oraz do profesjonalizmu i najwyższej jakości świadczonych usług. Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na pełne zaangażowanie oraz otwartość na każdą troskę i potrzebę. Dokładamy wszelkich starań, aby marka Bednarek i Premium Arena była zawsze kojarzona z rzetelnością, pasją oraz profesjonalizmem.

Serdecznie zapraszamy!